E-Mutabakat

MUTABAKAT SÜREÇLERİNİZDE HIZ KAZANIN!

Firmanızın mutabakat süreçlerini çok daha rahat bir şekilde yönetebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen Logo e-Mutabakat ile çalıştığınız firmalarla mutabakatlarınızı posta, telefon ya da faks yerine elektronik olarak yapabilirsiniz.
Tedarikçi yada müşteri olarak çalıştığınız firmalarla yaptığınız BA, BS ve Cari Bakiye mutabakatlarınızda el emeği ile posta, telefon ya da faks göndermek yerine e-mutabakat sistemi üzerinden e-mail, SMS ya da faks gönderimlerini kolay bir şekilde yapıp bu zahmetten kurtulabilir, daha da önemlisi cevapların önemli oranda elektronik olarak sizin adınıza sistem tarafından toplanmasını sağlayabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Logo e-Mutabakat çözümünü kullanmaya başlamak için Üye Ol butonuna tıklayıp üyelik bilgilerini girmeniz ve sonrasında e-mail adresinize gelecek doğrulama linkine tıklamanzı yeterli olacaktır.

BA, BS ve Cari Bakiye mutabakatları Logo e-Mutabakat sistemi üzerinden yapılabilir. Ayrıca mutabaık kalınmadığı durumlarda, karşılıklı gönderilen eksterler sistem üzerinde karşılaştırılarak farklar tespit edilebilir.

Mutabakat yapılacak firmanın e-Mutabakat kullanıcısı olması gerekmez. Mutabakat mektubu, gönderim yaptığınız firmadaki yetkilinin email adresine gidecek ve yetkili kişi email üzerindeki linke tıklayarak mutabakata cevap verebilecektir.

Hayır gerekmez. Logo e-Mutabakat uygulaması Logo ERP çözümlerinden bağımsız olarak çalışabilmektedir.

Logo e-Mutabakat çözümü Logo ERP aileleri ile entegredir. Direkt ERP üzerinden mutabakat gönderimi yapılıp cevapları ERP üzerinden izlenebilir. Farklı ERP uygulamaları ile entegre olunabilmesi için servisleri vardır. Özel çalışma ile farklı uygulamalarla entegrasyon sağlanabilir.

Ekran üzerinde, her mutabakat satırının detayında, gönderilen mailin karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığı, ulaşmadı ise hatanın sebebi detaylı olarak gösterilmektedir.

Logo e-Mutabakat çözümü üye olduktan sonraki 2 ay boyunca hiç bir kısıt olmadan kullanılabilmektedir. 2 ay sonra Logo Kontörü satın alınıp sistem kullanılmaya devam edilir. Kontör fiyatları ve harcama bilgileri için linki inceleyebilirsiniz.

Logo e-Mutabakat sistemi üzerinden e-Mail, SMS ve Faks gönderilerinin kanuni yönden bir geçerliliği yoktur. Gönderilerin ve gelecek cevapların kanuni bir değeri olması için, Mutabakat gönderiminin şirketinizin KEP adresinden, karşı firmanın KEP adresine yapılması ve cevabın karşı firmanın KEP adresinden gelmesi gerekmektedir. Logo e-Mutabakat sisteminin KEP adresleri üzerinden gönderi yapabilmesi için çalışmalarımız devam etmekte olup, 2017 Mart ayında bu özelliği aktif hale getirmeyi hedeflemekteyiz.

LOGO E-MUTABAKAT'IN AVANTAJLARI

E-mutabakatta dijital dönüşümün size sağladığı faydalar.

HIZ

Telefon, posta, faks trafiğine son verip süreçlerinizi web üzerinden hızlandırabilirsiniz. Yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içerisinde karşılaştırabilirsiniz.

TASARRUF

Logo e-Mutabakat ile mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yöneterek zamandan ve telefon, faks gibi giderlerden tasarruf elde edebilirsiniz.

KOLAY KONTROL

Mutabakatlarla ilgili uyuşmazlıkları sistem üzerinden online çözebilir; tamamlanan ve onaylanan mutabakatları portalden kontrol edebilirsiniz.

UYUMLU ÇALIŞMA

Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, Logo e-Mutabakat ile sisteminizle uyumlu olarak çalışabilirsiniz.

ANLIK KONTROL

Gelen/Giden fatura kaybını önleyerek, geriye dönük fatura sorgulama süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Detaylı raporlama ile giden mutabakat mektuplarınızın karşı tarafa ulaşıp, ulaşmadığı bilgisine kolayca ulaşabilirsiniz.

HIZLI VERİ AKTARIMI

Web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duymadan, excele aldığınız verilerinizi anında portale aktarabilirsiniz.

EKSTRE KARŞILAŞTIRMA

Cevap vermeyen firmalara sistemin otomatik olarak tekrar mail göndermesini sağlayabilirsiniz.

TEKRARLI E-MAIL İLE HATIRLATMA

Cevap vermeyen firmalara sistemin otomatik olarak tekrar mail göndermesini sağlayabilirsiniz.

KEP İLE RESMİ GÖNDERİM (KAYITLI E-POSTA)

Gönderilerinizi KEP sistemi üzerinden yaparak giden mutabakat mektuplarının ve gelen cevapların resmi olmasını sağlayabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Lütfen Aşağıdaki bilgileri eksiksiz girin, mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz!

This is a sample text. You can click on it to edit it inline or open the element options to access additional options for this element.

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi: 09:00 - 18:00
Cumartesi : 09:00 - 13:00

ÜST